Příští týden Simple Plan v Kanadě natáčejí svůj již třetí videoklip pro své nadcházející album – zatím stále není známé, o jakou píseň se jedná, ale podle Pierra by se mohlo jednat o první single. Další informací, kterou o videoklipu již víme je, že jeho režisérem je Frank Borin. Společnost Vision Entertainment, která se zabývá produkcí videoklip kanadských kapel (na kontě má videoklipy kapel jako Billy Talent, Metric nebo Hedley) zveřejnila na svém Facebooku několik velmi zajímavých informací o nadcházejícím videoshootu – a navíc fanoušci z okolí Toronta mají jedinečnou příležitost se natáčení přímo zúčastnit!
Kluci budou příští čtvrtek v Torontu natáčet nový videoklip se speciálním hostem!! Koncept videa je založen na lokacích kolem letiště, takže hledáme velké množství osob, které budou hrát role objevující se v průběhu celého videoklipu. Hledáme lidi ze všech sfér života. Pokud máte zájem, zašlete své kontaktní informace a fotografii (ne větší než 2MB) na visionentcasting@gmail.com. Musí vám být více než 18 let, pokud vás nebude doprovázet jeden z rodičů. Vybraní zájemci budou notifikováni emailem ne později než v úterý, 12. dubna. Účastníci budou muset být k dispozici od 7 hodin ráno do 11 dopoledne 14. dubna.
Vypadá to, že již brzy se nám snad odhalí další kolaborace na nové desce Simple Plan. Co říkáte na popis tohoto videoshootu?
Také by vás mohlo zajímat:
-
20. výročí Still Not Getting Any: nová edice alba, zlaté a stříbrné singly a klipy v HD kvalitě!
-
25. výročí Simple Plan: kapela vydává kompletní diskografii na vinylových deskách!
-
Simple Plan vydali videoklip k jejich Disney coveru písně „Can You Feel The Love Tonight“
-
Simple Plan coverují ‚Can You Feel The Love Tonight‘ od Eltona Johna v rámci nového pop-punkového Disney alba
-
Simple Plan vydali nový klip k písni ‚Iconic‘ feat. Jax (se zbrusu novou slokou)