Poté, co byli donuceni zrušit koncerty v Houston a v Austinu, poté co americký stát Texas zasáhl hurikán Harvey, SP okamžitě místním fanouškům slíbili, že se co nejdříve vrátí s novými koncerty. A svůj slib dodrželi.
Simple Plan vystoupí v Houstonu 29. listopadu a v Austinu pak o den později, 30. listopadu a vstupenky jsou již v prodeji. Veškeré dříve zakoupené vstupenky na srpnové koncerty v těchto městech budou platné pro nové termíny. Kapela oznámila, že na těchto dvou vystoupeních bude v jejich merch stánku dostupné ke koupi speciální tričko, jehož veškeré výtěžky budou věnovány místním charitativním organizacím. Přečtěte si oficiální prohlášení kapely níže:
Všechny dříve zakoupené vstupenky budou platné i pro nové koncerty a stejně tak budou platné i VIP upgrady! VIP vstupenek zbývá již velmi malé množství, tak si pospěšte, než budou všechny pryč.
Jak jsme již oznámili minulý týden, Simple Plan Foundation věnovala na pomoc obětem hurikánu 5000 dolarů a na těchto dvou koncertech budeme také prodávat speciální exkluzivní tričko, přičemž veškeré výtěžky z jeho prodeje budou věnovány místním charitám. Milujeme Texas a nemůžeme se dočkat, až vás v listopadu zase uvidíme!“
Také by vás mohlo zajímat:
-
Simple Plan oznámili světové turné 2025 s The Offspring: nechybí ani Praha!
-
Chuck o vinylech k 25. výročí kapely, evropském turné v příštím roce, novém dokumentárním filmu a nové hudbě
-
Avril Lavigne zahrála na Hurricane Festivalu ‚Addicted‘ s Pierrem Bouvierem!
-
Simple Plan přidali na setlist medley starších oblíbených tracků
-
První setlist evropského turné Simple Plan je tady!